به وب سايت شركت نانوبوند خوش آمديد

www.NanoBond-usa.ir

ورق های کامپوزیت نانوبوند از دو لایه آلومینیم که به دور یک هسته ترمو پلاستیک طی عملیات اکستروژن مداوم صورت می گیرد، تشکیل شده و سطح آلومینیوم خارجی از روکش پی وی دی اف کینار ۵۰۰ پوشانده شده است.

به وب سايت شركت نانوبوند خوش آمديد

www.NanoBond-usa.ir

09121208342 09121713567 02186031400

به وب سايت شركت نانوبوند خوش آمديد

www.NanoBond-usa.ir

براي ثبت سفارشات عدد 1 را به سامانه هوشمند 3000617980 ارسال كنيد تا كارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمايند

ورق های کامپوزیت نانوبوند از دو لایه آلومینیم که به دور یک هسته ترمو پلاستیک طی عملیات اکستروژن مداوم صورت می گیرد، تشکیل شده است. سطح آلومینیوم خارجی در این نوع ورقها از روکش پی وی دی اف کینار ۵۰۰ پوشانده شده است. سطح لایه زیرین ورق توسط روکش رنگ محافظ (کرومات و پلی استر) جهت جلوگیری از خوردگی یا اکسیده شدن پوشش داده شده است. وزن پایین سازه، مقاوت بسیار بالا، سطوح هموار، مقاومت بالا در برابر شرایط آب و هوایی و خاصیت ضد صدا (اکوستیک) ورق های کامپوزیت آلومینوم نانوباند را به یک گزینه اقتصادی برای نمای ساختمان هایی با کیفیت بالا تبدیل کرده است. شایان ذکر است ورق های جدید نانوبوند با خاصیت ضد حریق و مقاومت حرارتی انقلابی در صنعت ورق های کامپوزیت آلومینیوم ایجاد کرده اند.

کاربردها: پوشش نمای خارجی با پانزده سال ضمانت، پوشش نمای داخلی با بیست سال ضمانت، تعویض نماهای قدیمی، قابهای پنجره ها، سر در فروشگاهها، فریم ها و درب منازل، ستون ها، غرفه ها و استندهای نمایشگاهی، سقف و پارتیشن بندی، نمای فرودگاه ها، تونل ها و پل ها، ایستگاه های مترو و…

 

دپارتمان تحقیقات نانوبوند سیستم های پوشش رنگ ورق را با تکنولوژی بالا جهت تولید رنگ مرغوب با نگهداری و درخشندگی بالا در یک محدوده بی حد حصر از رنگها و طرحها توسعه می دهد. طرح های استاندارد از رنگهای آنودیک استفاده می کنند که کاربرد این پروسه در تهیه کویل ماندگاری رنگ را در مدت زمان طولانی تضمین می کند.

 

JoomShaper